KONFERENCIJA


„KROVINIŲ VEŽIMO NAUJUOJU „RAIL BALTICA" KELIU TARP LIETUVOS IR LENKIJOS ORGANIZAVIMAS."


Organizuojama AB ,,Lietuvos geležinkeliai"

 

PROGRAMA (PDF)

 
2015 metais planuojama baigti įgyvendinti transeuropinės geležinkelio vėžės „Rail Baltica" projektą, jungsiantį Lenkijos Respubliką su Lietuvos Respublika, todėl yra labai svarbus bendradarbiavimas su šios šalies partneriais, krovinių vežėjais ir siuntėjais bei ekspedijavimo įmonėmis. Jau yra pasirašytos krovinių vežimo sutartys su „DB Schenker Rail AG", „DB Schenker Rail Polska", „PKP Cargo. Šiuo metu vedamos derybos su kompanija „INTRA S.A." dėl naujo konteinerinio traukinio paleidimo maršrutu „Vloclavek-Šeštokai-Klaipėda" ir jau ketveri metai bendradarbiaujama su „HUPAC" dėl bendro konteinerinio traukinio „Šeštokai-Express", važiuojančio maršrutu Varšuva-Šeštokai-Kena-Minsk-Smolensk. Šiuo metu Šeštokų geležinkelio stotyje krovinių vežimus vykdo 20 įmonių. Atsiradus europinio standarto vėžei bus reikalinga pritraukti, formuoti ir organizuoti konkrečius krovinių srautus tarp abiejų šalių. 
Lenkijos Respublika – vienas svarbiausių Lietuvos strateginių partnerių Vakarų Europos teritorijoje, todėl ši konferencija suteiks galimybę tęsti jau pradėtą dvišalį bendradarbiavimą.
Konferencijos metu bus surengti krovinių vežimo geležinkeliu pristatymai, aptarti logistikos ir ekspedijavimo klausimai bei tolimesnio bendradarbiavimo galimybės.
Pagrindinis konferencijos tikslas – užtikrinti ilgalaikį, abipusiai naudingą dvišalį bendradarbiavimą, efektyviai išnaudojant geležinkelio transporto galimybes ir jo privalumus.
Konferencijoje dalyvaus LR ambasados Lenkijos Respublikoje, LR susisiekimo ministerijos, LR užsienio reikalų ministerijos, VĮ Klaipėdos valstybinės jūrų uostų direkcijos, Lietuvos nacionalinės ekspeditorių asociacijos „LINEKA" atstovai, Lenkijos Respublikos infrastruktūros ir plėtros ministerijos bei Lenkijos geležinkelių infrastruktūros atstovai.

 

BENDRA INFORMACIJA:

Konferencijos data ir vieta: 2014 m. balandžio 10 d. viešbutyje „POLONIA PALACE HOTEL", adresas Al. Jerozolimskie 45,Warsaw (Lenkijos Respublika).

Konferencijos kalba: anglų, lenkų

 

Dalyvavimas konferencijoje yra nemokamas, išskyrus apgyvendinimą bei transporto paslaugas.

 

Taip pat galite registruotis tinklapyje: Dalyvių registracija (online)

Prašome Jūsų užpildyti registracijos formą ir atsiųsti elektroniniu paštu: [email protected]  arba[email protected] arba faksu: (+370 5) 269 3775.

 

Atnaujinta 2014-04-09