... Loading Map ...

Prekių kasos kontaktai ir darbo laikas

Darbo laikas: I -VII visą parą

El. paštas: [email protected]

Tel. nr.: +370 4 540 1206

Stoties kontaktai

S. Kerbedžio g. 9, Panevėžys, LT-35105

 

Krovinių vežimo klausimais kreiptis

Krovinių vežimo klausimais kreiptis

El. paštas: [email protected]

Tel. nr.: +370 5 202 1515

Stočių žemėlapis ir sąrašas »
Kitos aikštelės »

Sandėliavimo aikštelės

Panevėžio geležinkelio stoties paslaugų lentelė

Teikiamos paslaugos pavadinimas Teikiamos paslaugos aprašymas
Vagonų siuntų savininko privažiuojamuosiuose ir ne bendrojo naudojimo keliuose, priėmimas ir išdavimas. Vagonų padavimas į privažiuojamuosius kelius pakrovai ir iškrovai.
Vagonų siuntų priėmimas ir išdavimas bendrojo naudojimo keliuose. Vagonų padavimas į bendrojo naudojimo kelius pakrovai ir iškrovai.
Privačių vagonų buvimas LG bendrojo naudojimo ar privažiuojamuosiuose keliuose. Esant galimybei ir klientui pageidaujant, privatūs vagonai gali būti laikomi LG bendrojo naudojimo arba privažiuojamuosiuose keliuose, už kainyne nustatytą mokestį.
Riedmenų manevravimas. Kliento prašymu atliekamas papildomas manevrinis darbas riedmenims perstatyti.
Paketuotų krovinių krovimas. Krovinių krovimas dyzeliniu autokrautuvu „Komatsu Fonklift" su šakėmis, keliamoji galia 1,5 t., kroviniams ant padėklų krauti.
Krovinių svėrimas AB „Lietuvos geležinkeliai" svarstyklėmis. Kliento prašymu, krovinys sveriamas už kainyne nustatytą mokestį. Leistinos apkrovos ribos 120 000 kg.
Važtos dokumentų ir persiuntimo važtaraščių pildymas. KR-52, KR-99, KR-10 ir KR-29 pildymas, tikrinimas, spausdinimas bei suvedimas į informacinę sistemą „e-Krovinys".
Vagonų plombavimas. Gavus kliento ar jo įgalioto asmens rašytinį prašymą.
Informacijos, susijusios su krovinio vežimu vietiniais ir kitų šalių geležinkeliais, pateikimas. Klientui pageidaujant, suteikiama reikalinga informacija.
Krovinių saugojimas. Krovinius laikant vagonuose, stoties keliuose.
Paraiškų priėmimas ir suvedimas į informacinę sistemą „e-Krovinys". Klientai pateikia paraišką, o atsakingi darbuotojai suveda ją į informacinę sistemą „e-Krovinys". Taip pat klientai gali patys užpildyti paraiškas informacinėje sistemoje „e-Krovinys", o atsakingi darbuotojai patikrina kliento užpildytą paraišką.
Lokomotyvo techninė apžiūra. Kliento prašymu sudaroma komisija lokomotyvo techninei apžiūrai atlikti.