LTG Cargo Ukraine

Įmonės veikla laikinai sustabdyta. 

„LTG Cargo Ukraine" plėtoja krovinių vežimo geležinkeliais veiklą Ukrainoje, teikia konkurencingas riedmenų nuomos, krovinių gabenimo paslaugas bei siekia stiprinti logistikos tiekimo grandines tarp Lietuvos ir Ukrainos.

„LTG Cargo Ukraine" LLC 100 proc. priklauso Lietuvos krovinių pervežimo geležinkeliu įmonei AB „LTG Cargo" , kuri yra Lietuvos valstybinės įmonės AB „Lietuvos geležinkeliai" dalis ir užima 10 vietą Europos Sąjungoje pagal krovinių pervežimo apimtis. Veiklą įmonė Ukrainoje pradėjo 2020 metais.

Paslaugos

Lokomotyvų nuoma

„LTG Cargo Ukraine" teikia manevrinių ir magistralinių lokomotyvų nuomos paslaugas Ukrainos rinkoje.

Lokomotyvų remontas

Įmonė teikia lokomotyvų ir riedmenų einamojo bei kapitalinio remonto paslaugas, technines priežiūras, bei aprūpina visomis reikalingomis remontui detalėmis. Europinio lygio remontu rūpinasi partneris „LTG Tech".

Krovinių vežimas geležinkeliais

Pagal kliento poreikį organizuojami krovinių pervežimai. Įmonė dirba su visomis krovinių grupėmis.

Krovinių ekspedijavimo paslaugos

Bendradarbiaudami su įvairių šalių geležinkeliais (vežėjais), „LTG Cargo Ukraine" teikia krovinių pervežimo geležinkeliais organizavimo paslaugas Ukrainoje.

Vagonų  nuoma

„LTG Cargo Ukraine" nuomoja vagonus, platformas.

Planuojami puspriekabių pervežimai

Vilkikų puspriekabės pervežamos geležinkeliu, o intermodaliniuose terminaluose puspriekabės perkeliamos atgal ant vilkikų „paskutinės mylios" paslaugai išpildyti, t.y., pristatyti klientui krovinį  „iki durų".

Planuojamas paslaugos maršrutas: Į/iš Odessa (Ukraina) – Klaipėda (Lietuva)

Konteineriniai pervežimai

Konteineriniai pervežimai, arba intermodalinis transportas yra vienas iš populiariausių krovinių gabenimo būdų,  kurio paklausa auga kasmet. Šis gabenimo būdas yra efektyvus bei saugus: krovinius patogu sandėliuoti, krauti bei transportuoti.

„LTG Cargo Ukraine" klientams siūlo konteinerinių traukinių paslaugų portfelį, kurių pervežimų ir aptarnavimo vietovės apima Vidurio ir Rytų Europos rinkas:

Intermodalinis traukinys „Baltic Ukraine Shuttle"

Traukinio maršrutas

Klaipėda (Draugystė) - Kijevas (Brovary)

Intermodalinis traukinys „Viking Train".

Pagrindinis traukinio maršrutas

Iš/Į Klaipėda (Draugystė) - Vilnius - Minskas - Kijevas – Čornomorskas.

 

„LTG Cargo Ukraine" privalumai

  • Paslaugos teikiamos 1435 mm ir 1520 mm pločio geležinkelio vėžėse, įskaitant ir perkrovimo iš vienos vėžės į kitą paslaugas Lietuvos teritorijoje. Tai suteikia galimybes pristatyti krovinius į reikiamą valstybę tiek Vakarų, tiek Šiaurės ir Rytų Europos kryptimis.
  • Patirtis NVS šalių rinkose leidžia pritaikyti sukauptas muitinės ir taikomų tiekimo grandinių žinias, vykdant krovinių pervežimus į/iš šių šalių kryptimis.
  • Lietuvos Klaipėdos uostas yra alternatyvi kryptis Ukrainos eksportui į visą pasaulį - greita, patikima ir ekonomiškai naudinga.
  • Konkurencingos krovinių pervežimo kainos ir patikimos tranzito paslaugos Klaipėdos uosto kryptimi.
  • Konkurencingos grūdų perkrovimo kainos Klaipėdos uoste.

Tvarumas

„LTG Cargo Ukraine" savo veikloje vadovaujasi tvarumo ir įsipareigojimo aplinkai principais - efektyviai naudoja energetinius ir gamtos išteklius, atsakingai rūšiuoja veikloje susidariusias atliekas bei ieško sprendimų, leidžiančių sumažinti vykdomos veiklos keliamą neigiamą poveikį aplinkai ir klimato kaitai.

Susisiekite!

A picture containing iconDescription automatically generated

Paulius Grubinskas

 

+370 686 11611 

[email protected]