LTG Cargo Polska

Keičia sustabarėjusias krovinių vežimo praktikas ir padeda rasti geriausius krovinių pervežimo sprendimus

LTG Cargo Polska siekia sustiprinti logistikos tiekimo grandines ir pagerinti didelių krovinių mobilumą tarp Lietuvos ir Lenkijos.

LTG Cargo Polska Sp. Zo.o.  100 proc. priklauso Lietuvos krovinių pervežimo geležinkeliu įmonei AB „LTG Cargo" , kuri yra Lietuvos valstybinės įmonės AB „Lietuvos geležinkeliai" dalis ir užima 10 vietą pagal krovinių pervežimo apimtis ES. Savo veiklą įmonė Lenkijoje pradėjo 2020 metais.

Paslaugos

Krovinių vežimas geležinkeliais

Pagal kliento poreikį organizuojami krovinių pervežimai. Įmonė dirba su visomis krovinių grupėmis.

Krovinių vežimo ekspedijavimo paslaugos

Bendradarbiaudami su Lenkijos geležinkelio vežėjais, LTG Cargo Polska organizuoja krovinių pervežimus geležinkeliais naftos, medienos, trąšų, skaldos ir kitoms pramonės šakoms. 

Puspriekabių pervežimai

Vilkikų puspriekabės pervežamos geležinkeliu, o intermodaliniuose terminaluose puspriekabės perkeliamos atgal ant vilkikų „paskutinės mylios" paslaugai išpildyti, t.y., pristatyti klientui krovinį  „iki durų".

Paslaugos maršrutas

Į/iš Šeštokai (Lietuva) – Duisburgas (Vokietija), Į/iš Kaunas (Lietuva) – Duisburgas (Vokietija).

Konteineriniai pervežimai

Konteineriniai pervežimai, arba intermodalinis transportas yra vienas iš populiariausių krovinių gabenimo būdų,  kurio paklausa auga kasmet. Šis gabenimo būdas yra efektyvus bei saugus: krovinius patogu sandėliuoti, krauti bei transportuoti.

LTG Cargo Polska klientams siūlo intermodalinio traukinio „Amber train" paslaugas.

Traukinio maršrutas

Šeštokai –  Muuga.

LTG Cargo Polska privalumai

  • Paslaugos teikiamos 1435 mm ir 1520 mm pločio geležinkelio vėžėse, įskaitant ir perkrovimo iš vienos vėžės į kitą paslaugas Lietuvos teritorijoje. Tai suteikia galimybes pristatyti krovinius į reikiamą valstybę tiek Vakarų, tiek Šiaurės ir Rytų Europos kryptimis.
  • Patirtis NVS šalių rinkose leidžia pritaikyti sukauptas muitinės ir taikomų tiekimo grandinių žinias, vykdant krovinių pervežimus šių šalių kryptimis.
  • Vežant krovinį per Lietuvos teritoriją, per 3 dienas įmanoma tolimesnė jo distribucija į visus ES taškus.

Tvarumas

LTG Cargo Polska savo veikloje vadovaujasi tvarumo ir įsipareigojimo aplinkai principais - efektyviai naudoja energetinius ir gamtos išteklius, atsakingai rūšiuoja veikloje susidariusias atliekas bei ieško sprendimų, leidžiančių sumažinti vykdomos veiklos keliamą neigiamą poveikį aplinkai ir klimato kaitai.

Susisiekite!

 

[email protected]