Lauko savitarnos
dokumentų terminalai
Krovinių vežimo dokumentus užsipildysite greičiau ir jums patogiu laiku.

Patogesniam ir operatyvesniam klientų aptarnavimui 50-tyje stočių, lauke, įrengti specialūs savitarnos dokumentų terminalai, kuriuose galite palikti ar pasiimti krovinių vežimo dokumentus jums patogiu laiku – terminalai veiks visą parą, septynias dienas per savaitę.

STOČIŲ SĄRAŠAS kuriose įrengti dokumentų terminalai pateiktas žemiau.

Krovinių pristatymo vieta nesikeičia, o klientas, kaip ir iki šiol, bus iš anksto informuojamas apie krovinio pristatymo vietą ir laiką.

Kaip tvarkomi dokumentai
krovinių eskporto atveju?
  1. Klientas ir „LTG Cargo" pasirašo elektroninę vežimo sutartį (važtaraštį) sistemoje „E. krovinys".
  2.  „LTG Cargo" uždeda elektroninį stoties spaudą.
  3. Klientas sutvarko muitinės procedūras, dokumentus palieka dokumentų terminale naudodamas SMS ir el. paštu gautą kodą, kurį atsiųs „LTG Cargo".
  4. Muitinės procedūras atlieka „LTG Cargo" muitinės tarpininkas arba klientas savo jėgomis.
  5. Krautų vagonų popieriniai dokumentai perduodami klientams dokumentų terminaluose 24/7.
  6. Klientui el. paštu ir SMS žinute pateikiamas kodas dokumentų įdėjimui į dokumentų terminalą.
Kaip tvarkomi dokumentai
krovinių importo atveju?
Atvykus kliento kroviniui, „LTG Cargo" darbuotojas užpildo dokumentus, ir juos palieka dokumentų terminale.
Klientas informuojamas el. paštu ir SMS žinute apie konkretaus krovinio dokumento pristatymą, ir nurodytu PIN kodu atsiima dokumentus iš terminalo
„LTG Cargo" kopiją pasirašęs klientas palieka dokumentų terminale, nurodydamas pasirašytų dokumentų brūkšninį kodą.
Muitinės procedūras atlieka „LTG Cargo" muitinės tarpininkas arba klientas savo jėgomis.

Kroviniai gali būti pristatomi į galinę stotį bei kliento privažiuojamuosius kelius, tik užbaigus muitinio tranzito procedūras, išskyrus atvejus, kai krovinio gavėjas turi įgalioto gavėjo statusą.

Primename, jog „LTG Cargo" teikia atstovavimo muitinėje paslaugas ir muitinės procedūras gali atlikti jau prekių įvežimo į Lietuvos Respublikos teritoriją metu. Taip, krovinys toliau gabenamas be muitinės priežiūros. Jei klientas turi tarpininkavimo sutartį, krovinys pristatomas tiesiai į privažiuojamąjį kelią, o dokumentai paliekami dokumentų terminale.

Norėdami pasirašyti sutartį dėl atstovavimo muitinėje paslaugos teikimo, užpildykite anketą ir atsiųskite el. paštu [email protected]

ANKETA dėl atstovavimo muitinėje paslaugos teikimo, pateikta žemiau.

Jeigu jūs dirbate stotyse, kuriose įrengiami lauko savitarnos dokumentų terminalai, prašome susipažinti su terminalų naudojimosi taisyklėmis, kurias rasite sistemoje e-krovinys pranešimų modulyje.

Kreipkitės ir mes pagelbėsime!

Jei turėsite klausimų skambinkite telefonu į klientų konsultavimo centrą
8 5 202 1515 arba rašykite el. paštu [email protected]

Užpildykite šią anketą, nurodydami įgalioto atstovo duomenis, kuris turi teisę dirbti su krovinio vežimo dokumentais, palikti/atsiimti juos terminale.

ANKETA dėl įgalioto atstovo darbui dokumentų terminale, pateikta žemiau.

Atkreipiame dėmesį, jog tais atvejais, kuomet klientas nepasinaudos galimybe sudaryti el. vežimo sutarties (eksporto atveju), nepasirašys dokumentų (kuriuo galima pasirašyti) el. parašu, nesinaudos įrengtais lauko savitarnos dokumentų terminalais ar neturės muitinės tarpininkavimo paslaugų sutarties su „LTG Cargo", dokumentus kiekvieną kartą reikės pristatyti į priskirtą stotį, kurioje aptarnaujami klientai įprasta tvarka.