... Loading Map ...

Prekių kasos kontaktai ir darbo laikas

Darbo laikas: I-VII 8:00-20:00 val.

El. paštas: [email protected] 

Tel. nr.: +370 46 202517

Stoties kontaktai

Priestočio g. 5a, Klaipėda, LT-92228

 

Krovinių vežimo klausimais kreiptis

Krovinių vežimo klausimais kreiptis

El. paštas: [email protected]

Tel. nr.: +370 5 269 3636

Stočių žemėlapis ir sąrašas »
Kitos aikštelės »

Sandėliavimo aikštelės

Klaipėdos geležinkelio stoties paslaugų lentelė

Teikiamos paslaugos pavadinimas
Vagono siuntų priėmimas ir išdavimas. Vagonų siuntų, leidžiamų sandeliuoti stoties atvirose aikštelėse, primimas ir išdavimas.
Vietinių ir tarptautinių paraiškų derinimas Kliento prašymu atliekamas vietinių ir tartautinių paraiškų derinimas.
Papildomi operacijų keitimai. Papildomų krovinių siuntėjų ir gavėjų pavedimų vežimo sutarties keitimo operacijoms priėmimas ir vykdymas.
Važtos dokumentų ir persiuntimo važtaraščių tvarkymas. Važtos dokumentų ir persiuntimo važtaraščių pildymas, tikrinimas, spausdinimas bei suvedimas į informacinę sistemą „e-Krovinys" KR-52, KR-99, KR-10, KR-28, KR-29, KR-30.
Krovinių priėmimas ir išdavimas. Pakrautų į universaliuosius 20 pėdų konteinerius bruto masė 20 t., priėmimas ir išdavimas stoties konteinerių aikštelyje.
Vežimų organizavimo paraiškos priėmimas ir įvedimas į informacinę sistemą „e-Krovinys". Klientai atsiunčia paraišką, o atsakingi darbuotojai suveda ją į informacinę sistemą „e-Krovinys". Taip pat klientai gali patys užpildyti paraiškas informacinėje sistemoje „e-Krovinys", o atsakingi darbuotojai patikrina kliento užpildytą paraišką
Pažymų apie krovinių gabenimą išdavima. Klientui prašant siunčiamos pažymos/telegramos, už kurias imamas nustatytas mokestis.
Sąstatų formavimas. Stotyje formuojami sąstatai nuo kalnelio.
Logistikos paslaugos. Klientų konsultavimas, informacijos pateikimas elektroniniu paštu, faksu, telefonu.
Krovinių svėrimas AB "Lietuvos geležinkeliai" svarstyklėmis. Kliento prašymu krovinys sveriamas ir išrašomas pranešimas su svėrimo duomenimis.
Krovinių priėmėjų paslaugos. Pagal kliento rašytinį prašymą teikimą krovinių priėmėjo paslauga ir komercijos agentas dalyvauja kraunant kliento vagonus. Už paslaugą skaičiuojamas nustatytas mokestis.
Riedmenų atvarymas ir nuvarymas. Užsakyti tušti arba pakrauti vagonai LG lokomotyvu atvaromi/nuvaromi į iškrovos/pakrovos vietas.
Manevravimo darbai. Kliento prašymu atliekamas papildomas manevrinis darbas riedmenims perstatyti.
Vagonų plombavimas. Stoties komercijos darbuotojas, davęs rašytinį prašymą, užplombuoja vagoną.