E-dokumentai

Skaitmenizuoti krovinių vežimo dokumentai, padedantys supaprastinti dokumentų pildymo procesą ir taupantys jūsų laiką

Skaitmenizuoti dokumentai ir jų nuotolinis valdymas yra efektyvus būdas siekiant greito, patogaus ir nesudėtingo procesų valdymo, todėl „LTG Cargo" siūlo krovinių vežimo dokumentų pildymą el. būdu. Šis funkcionalumas prisideda prie „LTG Cargo" tikslų kurti šiuolaikišką ir kokybišką klientų aptarnavimo procesą bei tausoti aplinką atsisakant popierinių dokumentų bei fizinių jų archyvų.

Elektroninių kovinių vežimo dokumentų atmintinė

Sparčiai vystydami plėtrą „LTG Cargo" siekia klientams suteikti didesnį efektyvumą, pasiūlyti tarptautinių vežimų dokumentų skaitmeninimą bei mažinti klientams reikalingų vizitų stotyse skaičių. Žemiau nurodyti dokumentai yra pildomi elektroniniu būdu, IS e.Krovinys sistemoje pasirašant viena iš elektroninio parašo priemonių:

 • Vietinių vežimų važtaraštis (KR-99)
 • Vagonų atvarymo ir nuvarymo žiniaraštis (KR-12)
 • Krovinių priėmėjų žinialapis (KR-53)
 • Tuščių vagonų ir konteinerių vežimas su elektroniniais dokumentais į Latviją, Baltarusiją, Rusiją ir Estiją, įskaitant ir tranzitu per Latviją ir Baltarusiją bei atgalinėmis kryptimis.
 • Krovinių (krautų vagonų) vežimas su el. SMGS dokumentais:
 • Į Rusiją (pagal papildomą susiderinimą).
 • į Latviją bei atgaline kryptimi.
 • į Estiją, išskyrus krovinius su tvirtinimo įranga. 
 • į Baltarusiją* bei atgaline kryptimi, išskyrus fitosanitarinės bei
  veterinarijos tarnybų prižiūrimus krovinius
  (sąrašas pateikiamas žemiau).

*Bandomasis lydinčiųjų dokumentų skaitmenizavimo projektas

Nuo 2021 metų spalio 12 dienos „LTG Cargo", bendradarbiaudama su Baltarusijos geležinkeliais pradeda krovinį lydinčių dokumentų skaitmenizavimo bandomąjį projektą, kurio dėka bendrovė siekia perkelti į elektroninę erdvę krovinį lydinčius dokumentus (sąskaita faktūra, kokybės sertifikatas, pakuotės specifikacija ir kt.). „e.Krovinyje" bus aktyvuotas naujas funkcionalumas, leidžiantis prikabinti pdf formatu skenuotus, krovinį lydinčius dokumentus, kurie kartu su SMGS važtaraščiu bus pateikiami Baltarusijos geležinkeliams nespausdinant popierinių dokumentų. Šis bandomasis projektas bus taikomas visiems kroviniams, išskyrus fitosanitarinės bei veterinarijos tarnybų prižiūrimus krovinius (šių krovinių sąrašai rusų kalba).

Susisiekite su mumis!

Dėl sutarties pasirašymo elektroniniu būdu, konsultacijos naudojantis e. Krovinio informacine sistema, „LTG Cargo" kviečia susisiekti su jus aptarnaujančiu vadybininku, Klientų konsultavimo centru tel. + (370 5) 202 1515 arba el. paštu [email protected].

Krovinių vežimo e-dokumentų pildymo instrukcijos

 

Atnaujinta 2021-09-24