... Loading Map ...

Prekių kasos kontaktai ir darbo laikas

Darbo laikas:

I-VI 8:00-20:00 val.;

VII 8:00-18:00 val.

El. paštas: [email protected]

Tel. nr.: +370 5 269 2251

Stoties kontaktai

Panerių g. 56, Vilnius

Krovinių vežimo klausimais kreiptis

Krovinių vežimo klausimais kreiptis

El. paštas: [email protected]

Tel. nr.: +370 5 269 3636

Stočių žemėlapis ir sąrašas »
Kitos aikštelės »

Sandėliavimo aikštelės

 • ATVIROS
 • UŽDAROS

Naudojama technika, rampos

 • AprašymasAtverti
  Aprašymas

  Autokrautuvai – (kel. galia 1,5 t, 3 t, 5 t), elektroninės svarstyklės (kel. galia 1,5 t ir 3 t.).

  K2 (2885 m²) rampa – atvira, galinė ir šoninė.

  580 m² rampa – galima pakrauti/iškrauti krovinius į vagonus ar automobilius arba iš jų (121 geležinkelio kelias) su autopakrovėjais. Skirta sunkiasvoriams kroviniams.

Vilniaus geležinkelio stoties paslaugų lentelė

Teikiamos paslaugos pavadinimas Teikiamos paslaugos aprašymas
Riedmenų atvarymas ir nuvarymas. Užsakytų tuščių ar pakrautų vagonų pristatymas į iškrovos/pakrovos vietas.
Krovinių svėrimas. Pagal kleinto rašytinį prašymą pasveriamas krovinys ir išduodamas svėrimo kvitas.
Ant padėklų, paketuotų arba vienetinių krovinių krovimas . Įvardintų krovinių krovimas vykdomas rankomis arba su krovimo įranga. 
Kroviniams sandėliuoti suteikiamo ploto paslaugų teikimas krovimo baro atviroje aikštelėje ir uždarame sandėlyje. Klientai, sudarę sandėliavimo sutartį, visada turi teisę naudotis nustatytu sandėliavimo plotu ir laikyti krovinius sandėlyje.
Krovinio svėrimas AB „Lietuvos geležinkeliai" svarstyklėmis. Kliento prašymu krovinys sveriamas ir išrašomas pranešimas su svėrimo duomenimis.
Krovininių automobilių svėrimas AB „Lietuvos geležinkeliai" svarstyklėmis. Pagal kliento pageidavimą sveriame krovininius automobilius ir išduodame svėrimo kvitą.
Muitinės tarpininko paslaugos. Muitinės dokumentų ruošimas visoms muitinės procedūroms bei atstovavimas muitinėje.
Muitinės sandėlio ir terminalo paslaugos. Muitinės prižiūrimų krovinių sandėliavimas ar laikinas saugojimas, krovimas, rūšiavimas muitinės sandėlyje ar importo ir eksporto terminale.
Krovinių vežimo sutarčių keitimas. Krovinių sutarčių keitimas vyksta remiantis kliento prašymu, kai keičiama galinė stotis arba krovinio gavėjo pavadinimas.
Vagonų plombavimas. Vagonai plombuojami tokiomis plombomis, kad pažeidus jų tvirtinimą jos susigadintų. Vežant tam tikrus krovinius kartu su plombomis turi būti dedamas ir vieloryšis.
Vagonų ir konteinerių valymas. Pagal atskirą prašymą ir mokestį vagoną gali išvalyti geležinkelio įmonė. Kai krovą vykdo pats klientas, jis atsako ir už vagono valymą. 
Krovinių priėmėjo paslaugos. Klientui vykdant krovos darbus savo jėgomis, pagal atskirą prašymą ir mokestį galime skirti krovinių priėmėją tam tikroms procedūroms atlikti.
Krovinių krovimo ir tvirtinimo vagonuose darbų vadovo paslaugos. Krovą vykdant kliento jėgomis, pagal atskirą prašymą ir mokestį yra skiriamas darbuotojas, kuris tikrina, kaip kraunamas krovinys į vagoną. Pakrovus krovinį, darbų vadovas pasirašo ant važtos dokumentų.
Važtos dokumentų pildymas ir spausdinimas. Pagal kliento prašymą kasos darbuotojas pildo ir spausdina važtos dokumentus.
Paraiškų priėmimas ir suvedimas į informacinę sistemą „e-Krovinys". Klientui atsiuntus užpildytą paraišką, atsakingas darbuotojas suveda ją į informacinę sistemą „e-Krovinys". Taip pat, klientas gali pats užpildyti paraišką tiesiai informacinėje sistemoje „e-Krovinys", o atsakingas darbuotojas patikrina ar teisingai užpildyta.
Sąstatų formavimas. Stotyje formuojami sąstatai nuo kalnelio.