... Loading Map ...

Turite klausimų?

Domitės AB LTG Cargo" teikiamomis paslaugomis?

Mes visuomet pasiruošę Jums padėti!

Prekių kasos kontaktai ir darbo laikas

Darbo laikas: I-VII 8:00-20:00 val.

El. paštas: [email protected]

Tel. nr.: +370 422 20215

Stoties kontaktai

Geležinkelio g. 5, Tytuvėnai, Kelmės r., LT-86491

 

Krovinių vežimo klausimais kreiptis

Krovinių vežimo klausimais kreiptis

El. paštas: [email protected]

Tel. nr.: +370 5 269 3636

Stočių žemėlapis ir sąrašas »
Kitos aikštelės »

Sandėliavimo aikštelės

Tytuvėnų geležinkelio stoties paslaugų lentelė

Teikiamos paslaugos pavadinimas Teikiamos paslaugos aprašymas
Vagonų siuntų priėmimas ir išdavimas bendrojo naudojimo keliuose. Klientas iškredituoja gautą ar siunčiamą krovinį, priima/pateikia važtos dokumentus, stoties komercijos darbuotojai atlieka komercinę riedmenų apžiūrą ir patikrina važtos dokumentus.
Krovinių vežimo sutarčių keitimas. Krovinių sutarčių keitimas vyksta remiantis kliento prašymu, kai keičiama galinė stotis arba krovinio gavėjo pavadinimas.
Važtos dokumentų ir persiuntimo važtaraščių pildymas ir spausdinimas suvedimas į informacinę sistemą „e-Krovinys". Pagal kliento pageidavimą kasos pildo ir spausdina važtos dokumentus.
Vagono siuntų, leidžiamų sandėliuoti stoties atvirose aikštelėse, priėmimas ir išdavimas. Klientai, sudarę sandėliavimo sutartį, visada turi teisę naudotis nustatytu sandėliavimo plotu.
Paraiškų priėmimas ir suvedimas į informacinę sistemą „e-Krovinys". Klientai atsiunčia paraišką, o atsakingi darbuotojai suveda ją į informacinę sistemą „e-Krovinys". Taip pat klientai gali patys užpildyti paraiškas informacinėje sistemoje „e-Krovinys", o atsakingi darbuotojai patikrina kliento užpildytą paraišką.