... Loading Map ...

Turite klausimų?

Domitės AB LG CARGO" teikiamomis paslaugomis?

Susisiekite su mumis.

Mes visuomet pasiruošę Jums padėti!

Stoties adresas

Tremtinių kelias 25, Tauragė

 

Krovinių vežimo klausimais kreiptis

Krovinių vežimo klausimais kreiptis

El. paštas: [email protected]

Tel. nr.: +370 5 269 3636

Stočių žemėlapis ir sąrašas »
Kitos aikštelės »

Sandėliavimo aikštelės

Tauragės geležinkelio stoties paslaugų lentelė

Teikiamos paslaugos pavadinimas Teikiamos paslaugos aprašymas
Vagono siuntų, leidžiamų sandėliuoti stoties atvirose aikštelėse, priėmimas ir išdavimas. Vagono siuntų, leidžiamų sandėliuoti stoties atvirose aikštelėse, stotis nepriima ir neišduoda, tik leidžia sandėliuoti, sudarant sandėliavimo sutartį.
Vietinių paraiškų derinimas. Kliento užsakymu atliekmas vietinių paraiškų derinimas.
Važtaraščių blankų išdavimas klientui. Pagal kliento prašymą, už nustatytą mokestį, išduodami popieriniai važtos dokumentų blankai.
Vagono siuntos savininko privažiuojamuosiuose ir ne bendrojo naudojimo keliuose, priėmimas ir išdavimas. Klientas informuojamas apie atvykusį krovinį, iškredituoja gauto krovinio važtos dokumentus, priima/pateikia krovinio važtos dokumentus, stoties komercijos darbuotojas atlieka komercinę riedmenų ir krovinio apžiūrą ir patikrina, patvirtina važtos.
Riedmenų atvarymas ir nuvarymas. Užsakytų tuščių ar pakrautų vagonų pristatymas į iškrovos/pakrovos vietas (barus).
Krovinių priėmėjų paslaugos. Pagal kliento rašytinį prašymą teikiama krovinių priėmėjo paslauga ir komercijos agentas dalyvauja, kraunant kliento vagonus. Už šią paslaugą skaičiuojamas nustatytas mokestis.
Krovinių vežimo sutarčių keitimas. Krovinių sutarčių keitimas vyksta remiantis kliento prašymu, kai keičiama galinė stotis arba krovinio gavėjo pavadinimas.
Važtos dokumentų pildymas ir spausdinimas KR-52, KR-99, KR-10. Pagal kliento prašymą komercijos ūkio stoties darbuotojai pildo ir spausdina važtos dokumentus, už važtos dokumentų pildymą ir spausdinimą skaičiuojami mokesčiai pagal PP-LG kainyną.
Pažymų apie krovinių gabenimą išdavimas. Klientui prašant, siunčiamos pažymos/telegramos už kurias imamas nustatytas mokestis.
IS „e-Krovinys" IVC paraiškų suderinimas. Komercijos agentas, suderina paraiškas krovinį priimti gavėjams.
Muitinės procedūrų įforminimas. Stoties darbuotojas IS „e-Krovinys" suveda reikiamus duomenis šiai procedūrai pradėti, išsiunčiant krovinį, ir užbaigti, gaunant krovinį.
Vagonų plombavimas. Stoties komercijos darbuotojas, gavęs rašytinį prašymą, užplombuoja vagoną.
Paraiškų priėmimas, tikrinimas ir suvedimas į informacinę sistemą „e-Krovinys". Klientas atsiunčia paraišką, o atsakingas darbuotojas suveda ją į informacinę sistemą „e-Krovinys". Taip pat klientai gali patys užpildyti paraiškas informacinėje sistemoje „e-Krovinys", o atsakingi stoties darbuotojai patvirtina kliento užpildytą paraišką.