... Loading Map ...

Stoties adresas

Šeduvos geležinkelio stotis, Šeduva, Radviliškio r., LT-82238

Krovinių vežimo klausimais kreiptis

Krovinių vežimo klausimais kreiptis

El. paštas: [email protected]

Tel. nr.: +370 5 269 3636

Stočių žemėlapis ir sąrašas »
Kitos aikštelės »

Sandėliavimo aikštelės

Šeduvos geležinkelio stoties paslaugų lentelė

Teikiamos paslaugos pavadinimas Teikiamos paslaugos aprašymas
Vagonų siuntų savininko privažiuojamuosiuose ir ne bendrojo naudojimo keliuose, priėmimas ir išdavimas Vagonų padavimas į privažiuojamuosius kelius pakrovai ir iškrovai
Vagonų siuntų priėmimas ir išdavimas bendrojo naudojimo keliuose. Vagonų padavimas į privažiuojamuosius kelius pakrovai ir iškrovai.
Riedmenų manevravimas. Kliento prašymu atliekamas papildomas manevrinis darbas riedmenims perstatyti.
Važtos dokumentų ir persiuntimo važtaraščių pildymas ir spausdinimas suvedimas į informacinę sistemą „e-Krovinys". Pagal kliento pageidavimą kasos pildo ir spausdina važtos dokumentus.
Vagonų plombavimas. Gavus kliento ar jo įgalioto asmens rašytinį prašymą.
Paraiškų priėmimas ir suvedimas į informacinę sistemą „e-Krovinys". Klientai atsiunčia paraišką, o atsakingi darbuotojai suveda ją į informacinę sistemą „e-Krovinys". Taip pat klientai gali patys užpildyti paraiškas informacinėje sistemoje „e-Krovinys", o atsakingi darbuotojai patikrina kliento užpildytą paraišką.
Krovinių pakrovimas ir iškrovimas bendrojo naudojimo kelyje prie aukštos krovinių platformos, grįstos akmenimis (88,6 m). Krovinių pakrovimas ir iškrovimas bendrojo naudojimo kelyje prie aukštos krovinių platformos, grįstos akmenimis (88,6 m).
Vagono siuntų, leidžiamų sandėliuoti stoties atvirose aikštelėse, priėmimas ir išdavimas. Yra atvira aikštelė (800 kv.m. kroviniams nebijantiems atmosferos poveikio) galima aikštelės nuoma krovinių laikymui.