... Loading Map ...

Turite klausimų?

Domitės krovinių vežimo direkcijos teikiamomis paslaugomis? Susisiekite su mumis internetu ar telefonu. Mes visuomet pasiruošę Jums padėti!

Stoties viršininko kontaktai

Vitalij Bajanov

Telefono nr: 8-5-269 2200 mob.nr. 8-614-83953

El. paštas: [email protected]

Prekių kasos telefonai ir darbo laikas

Telefono nr. ir fakso nr.:8-5-269 3729; 8-5-269 2667

El. paštas: [email protected]

Darbo laikas:I-VI 8-20 val., VII 8-18 val

Aptarnaujančių darbuotojų kontaktai

Logistikos baro viršininkė Rima Janušauskaitė, tel.nr. 8-5-269 3876, faks. 8-5-269 3376 , el.p. [email protected]; Logistikos baro viršininko pavaduotoja Vaida Dailydkienė, tel.nr. 8-5-269 3718, faks. 8-5-269 3376, el.p. [email protected]; Krovos baro viršininkas Tomas Matusevičius, tel.nr. 8-5-269 2560, faks. 8-5-269 3376, el.p. [email protected] Muitinės tarpininkai tel. nr. 8-5-269 3995

Pervežimo klausimais kreiptis

Pervežimo klausimais kreiptis

Panerių 56, Vilnius

Darbo laikas:

I-IV - 07:00-16:00, V - 07:00-14:45

Pietų pertrauka: 11:00-11:45

Informacija keleiviams: +37052693718

Stočių žemėlapis ir sąrašas »
Все услуги »

Услуги в вокзале

 • Таможенные услуги
 • Склад
 • Станции, которые оснащены пандусами
 • Открытые площадки для хранения
Kitos aikštelės »

Sandėliavimo aikštelės

 • ATVIROS
 • UŽDAROS

Имеющееся оборудование

 • Мобильное оборудование для грузового нагрузкиAtverti

  Dyzeliniai autokrautuvai: ARTISON FD 15-1,5t; -5 vnt. ARTISON 30- 3t; TOYOTA 1,5t

 • Atverti

 • Atverti

Vilniaus geležinkelio stoties paslaugų lentelė

Название услуги Описание услуги
Riedmenų atvarymas ir nuvarymas Užsakytų tuščių ar pakrautų vagonų pristatymas į iškrovos/pakrovos vietas.
Ant padėklų, paketuotų arba vienetinių krovinių krovimas   Įvardintų krovinių krovimas vykdomas rankomis arba su krovimo įranga. 
Kroviniams sandėliuoti suteikiamo ploto paslaugų teikimas krovimo baro atviroje aikštelėje ir uždarame sandėlyje Klientai, sudarę sandėliavimo sutartį, visada turi teisę naudotis nustatytu sandėliavimo plotu ir laikyti krovinius sandėlyje.
Krovinio svėrimas LG svarstyklėmis Kliento prašymu krovinys sveriamas ir išrašomas pranešimas su svėrimo duomenimis.
Krovininių automobilių svėrima LG svarstyklėmis Pagal kliento pageidavimą sveriame krovininius automobilius ir išduodame svėrimo kvitą.
Muitinės tarpininko paslaugos Muitinės dokumentų ruošimas visoms muitinės procedūroms bei atstovavimas muitinėje.
Muitinės sandėlio ir terminalo paslaugos Muitinės prižiūrimų krovinių sandėliavimas ar laikinas saugojimas, krovimas, rūšiavimas muitinės sandėlyje ar importo ir eksporto terminale.
Krovinių vežimo sutarčių keitimas Krovinių sutarčių keitimas vyksta remiantis kliento prašymu, kai keičiama galinė stotis arba krovinio gavėjo pavadinimas.
Vagonų ir konteinerių plombavimas Vagonai plombuojami tokiomis plombomis, kad pažeidus jų tvirtinimą jos susigadintų. Vežant tam tikrus krovinius kartu su plombomis turi būti dedamas ir vieloryšis.
Vagonų valymas Pagal atskirą prašymą ir mokestį vagoną gali išvalyti geležinkelio įmonė. Kai krovą vykdo pats klientas, jis atsako ir už vagono valymą. 
Krovinių priėmėjo paslaugos Klientui vykdant krovos darbus savo jėgomis, pagal atskirą prašymą ir mokestį galime skirti krovinių priėmėją tam tikroms procedūroms atlikti.
Krovinių krovimo ir tvirtinimo vagonuose darbų vadovo paslaugos  Krovą vykdant kliento jėgomis, pagal atskirą prašymą ir mokestį yra skiriamas darbuotojas, kuris tikrina, kaip kraunamas krovinys į vagoną. Pakrovus krovinį, darbų vadovas pasirašo ant važtos dokumentų.
Važtos dokumentų pildymas ir spausdinimas Pagal kliento prašymą kasos darbuotojas pildo ir spausdina važtos dokumentus.
Paraiškų priėmimas ir suvedimas į informacinę sistemą "Krovinys" Klientui atsiuntus užpildytą paraišką, atsakingas darbuotojas suveda ją į informacinę sistemą "Krovinys". Taip pat, klientas gali pats užpildyti paraišką tiesiai informacinėje sistemoje „Krovinys", o atsakingi geležinkelio stoties darbuotojas patikrina ar teisingai užpildyta.