... Loading Map ...

Prekių kasos kontaktai ir darbo laikas

Darbo laikas: I-VII visą parą

El. paštas: [email protected]

Tel. nr.: +370 3 433 4217

Stoties kontaktai

Stoties g. 2, Marijampolė

Krovinių vežimo klausimais kreiptis

Krovinių vežimo klausimais kreiptis

El. paštas: [email protected]

Tel. nr.: +370 5 269 3636

Stočių žemėlapis ir sąrašas »
Kitos aikštelės »

Sandėliavimo aikštelės

Marijampolės geležinkelio stoties paslaugų lentelė

Teikiamos paslaugos pavadinimas Teikiamos paslaugos aprašymas
Vagono siuntų viešosios geležinkelių infrastruktūros stoties keliuose priėmimas ir išdavimas. Vagonų nuvarymas ir atvarymas į stoties kelių krovos barus, kuriuose klientai turi galimybę pakrauti arba iškrauti vagonus.
Vagono siuntų savininko privažiuojamuosiuose ir ne bendrojo naudojimo keliuose, priėmimas ir išdavimas. Vagonų nuvarymas ir atvarymas į privažiuojamųjų kelių krovos barus, kuriuose klientai turi galimybę pakrauti arba iškrauti vagonus.
Važtos dokumentų pildymas. Pagal kliento pageidavimą pildomi ir spausdinami  važtos dokumentai KR-52, KR-99, KR-10
Kitos papildomos paslaugos susiję su krovinių pervežimu. Krovos darbams vykstant kliento jėgomis klientui paprašius gali būti skirtas krovinių priėmėjas tam tikroms procedūroms atlikti.
Ploto, kroviniams sandėliuoti atvirose aikštelėse, nuoma. Klientai, sudarę sandėliavimo sutartį, visada turi teisę naudotis nustatytu sandėliavimo plotu. Viso atvirų aikštelių apie 9000 kv.m.
Vagonų plombavimo paslaugos. Vagonų plombavimas klientų prašymu LG rakinamomis arba švininėmis plombomis.
Krovinių krovimo ir tvirtinimo vagonuose darbų vadovo paslaugos. Krovai vykstant kliento jėgomis ir jam parašius prašymą yra skiriamas darbuotojas, kuris tikrina, kaip kraunamas krovinys į vagoną. Pakrovus krovinį darbų vadovas pasirašo ant važtos dokumentų.
Vagonų paieškos paslaugos. Kliento prašymu suteikiama informacija, kur yra klientą dominantys vagonai.
Krovinių vežimo sutarties keitimo operacijos paslaugos Krovinių sutarčių keitimas vyksta remiantis kliento prašymu, kai keičiama galinė stotis arba krovinio gavėjo pavadinimas
Lokomotyvo manevravimas. Kliento raštišku prašymu, esant galimybei, manevriniu lokomotyvu, atliekami manevravimo darbai, perstatant vagonus
Kliento lokomotyvo techninės apžiūros paslauga. Kliento raštišku prašymu, atliekama kliento nuosavo lokomotyvo techninė apžiūra.
Paraiškų priėmimas ir suvedimas į informacinę sistemą „e-Krovinys". Klientai atsiunčia paraišką, o atsakingi darbuotojai suveda ją į informacinę sistemą „eKrovinys". Taip pat klientai gali patys užpildyti paraiškas informacinėje sistemoje „e-Krovinys", o atsakingi darbuotojai patikrina kliento užpildytą paraišką.
Paaukštintas kelias. Galimybė išsikrauti birius krovinius ant paaukštinto kelio.
Paketuotų krovinių krovimas. Galimybė krauti ir iškrauti paketuotus krovinius.